LOGO - Wesoły Skrzat - Żłobek / Klub Malucha

Wesoły Skrzat - Żłobek / Klub Malucha

Żłobki
Dane teleadresowe:
  • adres:UL. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA 32
  • miejscowość:02-928 WARSZAWA
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:502 341 107
  • www:www.wesolyskrzat.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Wesoły Skrzat - Żłobek / Klub Malucha  Zdjęcie 2 - Wesoły Skrzat - Żłobek / Klub Malucha  Zdjęcie 3 - Wesoły Skrzat - Żłobek / Klub Malucha  Zdjęcie 4 - Wesoły Skrzat - Żłobek / Klub Malucha  

Opis obiektu

Akademia przedszkolaka Wesoły Skrzat działa od lipca 2008 roku. Nasza akademia powstała po to by dzieci, w tym nasze, mogły przebywać w miejscu, w którym są traktowane z szacunkiem i godnością. Jednocześnie stworzyliśmy tu duże możliwości rozwoju dziecka, rozbudzające dziecięcą ciekawość, dające wiedzę, wzmacniające poczucie wartości i uczące empatii. Kładziemy również duży nacisk na naukę w formie zabawy – pojęć matematycznych, czytania już dla najmłodszych dzieci, wrażliwości artystycznej, przez co wyrabia się ręka, dając możliwość ładnego i starannego pisania i nauki języka angielskiego, tak by nasze pociechy idąc do szkoły nie miały żadnych problemów.

Oferta

Nasze zasady

DZIECKO NASZYM NAJWIĘKSZYM DOBREM

Dziecko traktowane jest u nas z szacunkiem i godnością. Dokładamy wszelkich starań, by nasze pociechy rozwijały się w atmosferze ciepła, zrozumienia i akceptacji samego siebie.

NIE ZMUSZAMY DO JEDZENIA I SPANIA

Dziecko ma prawo nie zjeść posiłku. Spanie uzależnione jest od indywidualnych potrzeb organizmu dziecka. Te dzieci, które tego potrzebują mogą poleżeć i posłuchać muzyki lub opowiadań czytanych przez nauczycielki.

ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH DZIECI

Każde dziecko naszej akademii uczęszcza na wszystkie zajęcia bez względu czy jest to pobyt miesięczny, tygodniowy czy w karnecie godzinowym. Chcemy, aby dzieci były szczęśliwe i nie czuły się odepchnięte.

MAŁE GRUPY

Dzieci przebywają w małych grupach różnowiekowych, dzięki temu ich rozwój przebiega w miłej i bezpiecznej atmosferze.

PROGRAM

Program dydaktyczno – wychowawczy jest dostosowany do wieku i możliwości dziecka oraz zgodny z wymogami nauczania przedszkolnego zatwierdzonymi przez MEN. Korzystamy z programów: ABC …program wychowania przedszkolnego XXI wieku A. Łady – Grodzickiej, Dziecięca matematyka E. Gruszczyk – Kolczyńskiej i E. Zielińskiej, opieramy się na programie do nauki czytania wg Domana. W pracy z dziećmi wykorzystujemy wiele ciekawych pomocy dydaktycznych.

KADRA

Aby rozwój dziecka przebiegał prawidłowo nasi nauczyciele mają odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi.

Agnieszka Ziajka – Piontek – jestem właścicielem Wesołego Skrzata. Pracowałam kilka lat w państwowym przedszkolu z dziećmi w różnym wieku jako nauczyciel. Skończyłam studia: pedagogika opiekuńczo wychowawcza, wychowanie przedszkolne, zarządzanie w oświacie oraz wiele kursów i szkoleń z zakresu matematyki dla dzieci, pedagogiki zabawi i innych. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci: Kazia – 10 lat, Stasia – 7 lat i dwu letniej Hani. Oprócz zarządzania Wesołym Skrzatem pracuję razem z dziećmi umilając im czas nauką poprzez zabawę.

Małgorzata Winter – nauczyciel przedszkolny

Marta Bielecka – nauczyciel przedszkolny

Monika Ciechomska – nauczyciel przedszkolny

Ewa Zembaty – nauczyciel zajęć muzyczno-rytmicznych

Monika – nauczyciel zajęć tanecznych

Kasia – nauczyciel zajęć angielskiego


WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

Rodzicom zapewniamy rzetelną informację na temat jego dziecka i pracy przedszkola oraz staramy się wspomóc w wychowaniu jego pociechy. Każdy rodzic może uczestniczyć w zajęciach razem z dzieckiem codziennie i o każdej porze.

PLAN DNIA

* 07.00 – 08.30 zbieranie się dzieci. Zabawy przy muzyce, ćwiczenia ogólnorozwojowe, zabawy na koncentrację uwagi, rozwój wyobraźni, zabawy dowolne.
* 08.30 – 08.45 przygotowanie do śniadania. Mycie rąk, ćwiczenia wyciszające.
* 08.45 – 09.15 Śniadanie. Wdrażanie dzieci do ładnego i kulturalnego zachowania się podczas posiłku.
* 09.15 – 11.00

- zajęcia dydaktyczno – wychowawcze dostosowane do wieku dziecka,
- wtorki, środy, piątki – zajęcia angielskiego
- poniedziałki i czwartki – zajęcia rytmiczne,
- środy – tańce.

* 11.00 – 12.00 zabawy na placu zabaw w zależności od pogody.

* 12.15 – 12.45 Obiad (zupa i drugie danie)

* 12.45 – 14.00 Ćwiczenia i zabawy wyciszające – czytanie książeczek, opowiadanie bajek przez nauczycielki, słuchanie muzyki. Odpoczynek na materacykach, tylko dla dzieci, które potrzebują snu.
* 14.00 – 14.30 podwieczorek
* 14.30 – 16.00 Zabawy dzieci
* 16.00 – 16.30 drugi podwieczorek
* 16.30 – 18.00 Zabawy na placu zabaw (w zależności od pogody), oczekiwanie na przyjście rodziców.

Akademia przedszkolaka Wesoły skrzat czynna jest od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy, w godzinach 7.00 – 18.00, przez 12 miesięcy w roku.

Zapraszamy!

Słowa kluczowe

polecany żłobek Warszawa, polecany klub malucha Warszawa, najlepszy żłobek w Warszawie, najlepszy klub malucha w Warszawie, polecany żłobek w Warszawie, polecany klub malucha w Warszawie, najlepszy żłobek Warszawa, najlepszy klub malucha Warszawa,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)